Agenda

ANNA MARIA VARGIUAlla prima schilderen
te beginnen op woensdag 9 januari 2019 van 12.30 – 16.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKAPortretschilderen
te beginnen op donderdag 10 januari van 11.00 – 15.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA Portretschilderen voor gevorderden
te beginnen op vrijdag 11 januari van 11.00 – 15.30 uur

KUNSTBESCHOUWING ERIC BOS –  Stromingen en Perioden
te beginnen op woensdag 16 januari van 19.30 – 21.00 uur

HARM BELLINGA – Fotograferen voor kunstenaars
te beginnen op vrijdag 25 januari 2019 van 13.00 – 16.00 uur

LIESBETH HONDERS Schilderen als Paula Modersohn Becker
te beginnen op dinsdag 5 februari eenmalig om 13.00 uur met een
lezing van Eric Bos, daarna 4 praktijklessen van 13.00 – 15.30 uur

ANNA MARIA VARGIU Voorjaarsspecial Vang de Vorm
van maandag 18 t/m woensdag 20 februari van 10.00 – 16.00 uur

ANNA MARIA VARGIU Model-en portrettekenen
te beginnen op dinsdag 5 maart van 13.30 – 16.30 uur

ANNA MARIA VARGIUAlla prima schilderen
te beginnen op woensdag 6 maart van 12.30 – 16.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKAPortretschilderen
te beginnen op donderdag 7 maart van 11.00 – 15.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA Portretschilderen voor gevorderden
te beginnen op vrijdag 8 maart van 11.00 – 15.30 uur

HELEN VERHOEVEN Exclusieve Masterclass
dinsdag 26 t/m vrijdag 29 maart in Amsterdam

SVETLANA TARTAKOVSKAPortretschilderen
te beginnen op donderdag 9 mei van 11.00 – 15.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA Portretschilderen voor gevorderden
te beginnen op vrijdag 10 mei van 11.00 – 15.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA – Special Portretschilderen
van maandag 29 april t/m vrijdag 3 mei van 10,00 – 16.00 uur

ANNA MARIA VARGIU Model-en portrettekenen
te beginnen op dinsdag 21 mei van 13.30 – 16.30 uur

ANNA MARIA VARGIUAlla prima schilderen
te beginnen op woensdag 22 mei van 12.30 – 16.30 uur

LIESBETH HONDERS – Schilderen als Helene Schjerfbeck
te beginnen op dinsdag 9 april, alleen de eerste les tot 14.30 uur daarna van 13.00 – 15.30 uur

LIESBETH HONDERS En plein-air schilderen
te beginnen dinsdag 18 juni van 11.00 – 15.30 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA – Postacademische Masterclass
van maandag 1 t/m vrijdag 5 juli van 10.00 – 16.00 uur

ANNA MARIA VARGIU – De zon van Sorolla
maandag 8 t/m woensdag 10 juli van 10.00 – 16.00 uur

KARLA MIRANDA – Special Glas en Glans schilderen
van maandag 15 t/m vrijdag 19 juli van 10.00 – 16.00 uur

ULRICH SUBERG Academisch Modelschilderen
22 t/m 26 juli van 10.00 – 16.00 uur

ANNA MARIA VARGIU – Het kleurrijke stilleven
maandag 12 t/m woensdag 14 augustus van 10.00 – 16.00 uur

SVETLANA TARTAKOVSKA – Portretschilderen, figuur-en stofuitdrukking inéén
maandag 19 t/m vrijdag 23 augustus van 10.00 – 16.00 uur